Semazen Grubu Fiyatları

Semazen-Organizasyonu
Semazen-Organizasyonu

İlahili semazen grubu fiyatları ekip sayısına göre belirlenmektedir. İstanbul içerisinde bulunduğunuz semte bağlı olarak da fiyatlarda değişiklik olabilir. Bu nedenle en uygun fiyatlara ilahili semazen grubu kiralama hizmetimiz hakkında bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Ekibimiz organizasyon türüne bağlı olarak 2-3-5 kişilik gruplar şeklinde sema gösterisi sunmaktadır. Seçim tamamen organizasyon sahibine bağlıdır. Görsel olarak göze hitap eden bir gösteri için en az 3 kişilik semazen ekibi kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Tabi alanın büyüklüğüne göre daha az veya daha çok semazen tercih edebilirsiniz.

Semazenli Düğün Organizasyonu
Semazenli Düğün Organizasyonu

İlahili Semazen Grubu Fiyatları En Uygun

İlahi grubumuzun eşsiz sesi, sevilen ilahi eserleri ve semazen ekibi ile düğün, kına, nişan, sünnet veya açılış organizasyonu hizmetimizle akıllarda yer edecek bir gösteri sunuyoruz. Neşeli ve duygu yüklü bir program ile davetlilerinizin memnun kalacağı bir organizasyon için bizleri arayabilirsiniz. İlahili semazen grubu fiyatları en uygun seçeneklerle sunarak muhafazakar vatandaşlarımızın davetlerine renk ve neşe katıyoruz. İlahi sanatçılarımız konservatuar mezunu ekipten ve tanınmış profesyonellerden oluşmaktadır. Organizasyonun yürütülmesini istediğiniz profesyonel sanatçılarımız arasından bir talepte bulunmak isterseniz erken rezervasyon yaptırmanız önemlidir. Ayrıca konservatuar mezunu ilahi sanatçılarımız muhteşem sesleriyle en sevilen ilahileri seslendirecek, sizlere unutulmaz bir organizasyonu sunacaklardır.

Semazen Ekibi Kiralama Hizmetleri
Semazen Ekibi Kiralama Hizmetleri

İslami Organizasyonlar için Usulüne  Uygun Semazen Ekibi Gösterisi Sunuyoruz

İslami organizasyon hizmetlerimiz arasında semazen ekibi kiralama, ilahi grubu kiralama, tasavvuf grubu kiralama şeklinde gösteri ekiplerimiz yer almaktadır. Dilerseniz düzenlemek istediğiniz organizasyon türü ve davetli sayısına göre programın baştan sona hazırlığını yapıyor, profesyonellerce programın yürütülmesini sağlıyoruz. İstanbul’un en geniş kadrosu ve ekipmanıyla hizmet ağına sahip olan firmamız organizasyon günü her şeyin eksiksiz bir şekilde temin edilmesini sağlıyor. Mevlevi ayini olarak bilinen sema gösterisini eğitimli ve yaşamlarını da muhafazakar olarak sürdüren semazenlerimiz gerçekleştirmektedir. Usulüne uygun semazen ekibi gösterisi için bizleri gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz.

Semazen Düğün Organizasyonu
Semazen Düğün Organizasyonu

İstanbul Genelinde Semazen Ekibimiz Sizlerle

İstanbul’un her semtinde semazen ekibimize ihtiyaç duyduğunuzda program tarihi ve saatinde tam zamanında organizasyon mekanında yerimizi alıyoruz. Organizasyon planlama konusunda da firmamızdan destek alabilirsiniz. Semazen ekibimiz organizasyon türüne göre farklı sayılarda sahne almaktadır. Mevlana’yı anma törenleri, Mevlid-i Nebi kutlamaları, Ramazan etkinlikleri gibi geniş çaplı organizasyonlarda belirttiğiniz sayıda semazen ekibimiz ile organizasyonlarınıza teşrif ediyoruz. Davetlilerinizi gözlerini kendilerinden alamayacakları adapta sema gösteri için firmamızın tecrübeli ekibinden destek alabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için firmamızın iletişim numaralarını kullanabilir, İstanbul genelinde semazen ekibi fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Semazen-Organizasyonu
Semazen-Organizasyonu

İslami Düğünlerde İlahili Semazen Grubu Hizmetleri

İslami düğünlerde ilahi sanatçılarımız, semazenlerimiz ve sunucumuzla tüm programı yönetecek ekip kadrosuyla bir arada bulunuyoruz. Canlı enstrüman sanatçılarımız tasavvuf musikisi dinletisi sunarak ilahi sanatçımızın en sevilen ilahi eserleri seslendirmesinde rol üstlenmektedir. Allah aşkını en güzel şekilde gösteren ve izleyicilere yansıtan semazenlerimiz ile İslami düğün organizasyonuna maneviyat katıyor, en lezzetli programı sunma garantisi veriyoruz. İslami düğünlerde ilahili semazen grubu hizmetlerimiz için firmamızla iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

İslami düğünlerde ilahili semazen grubu program içeriğimiz:

 • Açılış
 • Gelin ve damat karşılaşama
 • Kur’an-ı Kerim tilaveti ile dualı sohbet
 • Mevlid-i Şerif tilaveti
 • Pasta kesimi ve ikramı
 • Tasavvuf musikisi eşliğinde semazen gösterisi
 • İlahi sanatçısı ile ilahi dinletisi
 • Şiir dinletisi
 • Yarışmalar
 • Takı ve kuşak merasimi
 • Kapanış

Program içeriğimiz organizasyon sahibinin isteklerine bağlı olarak yeniden düzenlenebilmektedir.

Semazenli Düğün Fiyatları
Semazenli Düğün Fiyatları

Semazen Ekibi Kiralama İstanbul

Mevleviliğin Allah’a yakınlaşmak için gerçekleştirdiği sema gösterisinin her figürü bir anlam içerir. İyi ve güzel davranışlara yakınlaştırmak, dine bağlı gönülleri aydınlatmak ve onları hikmet sahibi yapmak gibi amaçları taşıyan sema, ekibimizde yer alan bilinçli ve eğitimli semazenlerle yeniden hayat buluyor. Gösteriyi maneviyat ve huzurun üst seviyelerde hissedildiği bir hale getirmek, semazen ekibi kiralama İstanbul’da firmamızın profesyonel hizmetiyle mümkün oluyor. Düğün sahiplerinin ve açılış organizasyonu sahiplerinin tercihine göre hazırladığımız programlar izleyenlere sahtelikten uzak, içten bir gösteri sunmayı amaç edinmiştir. Sitemizde yer alan video ve resimleri inceleyerek firmamızın örnek semazen ekibi gösterileri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Bize Puan Verin !
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]