İstanbul’da En İyi Semazen Ekibi Kiralama Hizmeti

İstanbul’da en iyi semazen ekibi kiralama hizmeti veren firma arayışındaysanız, uzun yıllardır organizasyon programı düzenleyen ve programda ihtiyaç duyulan her türlü ekip ve ekipman desteğini eksiksiz bir şekilde sunan firmamızı tercih edebilirsiniz. Açılış organizasyonu, düğün, sünnet düğünü, kutlamalar, kına ve nişan etkinliği, aile içi kutlamalar, televizyon programı ve belediye etkinlikleri gibi sayısız organizasyonda gösteri ve organizasyon hizmeti veren firmamız, en kaliteli programı en uygun fiyatlara karşılamanızı sağlayacaktır.

İstanbul-Semazen-Ekibi-Kiralama
İstanbul-Semazen-Ekibi-Kiralama

Semazenli Düğün Organizasyonu Hizmeti

Semazenli düğün organizasyonu konusunda uzman ekibimiz 2 kişiden başlayan semazen grubu, tasavvuf grubu ve ilahi sanatçısıyla hizmet vermektedir. Organizasyonun genel planına göre belirlenen süre ile semazenlerimiz gösteri sunmaktadır. Minimum 20 dakikalık gösteri, organizasyon süresince tasavvuf grubu müziği ve ilahi sanatçısı ile dolu dolu geçecek bir program hazırlıyoruz. Dillerden düşmeyen ilahi eserleriyle tanınmış ilahi sanatçılarımız arasından seçim yapabiliyorsunuz. Semazen ekibimiz güçlü kadrosuyla misafirlerinizin eğlenerek zaman geçirmeleri için profesyonel anlamda bir görsellikle tüm dikkatleri üzerine çekiyor.

Semazen-Ekibi-Kiralama
Semazen-Ekibi-Kiralama

Semazenli Düğün Organizasyonu Örnek Paket İçeriği

Özel kostümleri ve gösterileriyle semazenlerimiz, müzik aletleriyle tasavvuf grubumuz, en beğenilen ilahi eserleri dile getiren ilahi sanatçılarımız ile İstanbul’un her semtinde düzenlenmesi planlanan organizasyonlara katılıyoruz. Semazenli düğün organizasyonu örnek paket içeriğimiz şu şekildedir:

 • Ekibin içerisinde bulunan sunucumuzun açılış konuşması yapması
 • Hocamızın makamlı Kur’an-ı Kerim tilaveti
 • Aile ve aile birliğine dair yapılan kısa bir sohbet ve dua
 • İlahi grubumuzun tasavvuf musikisi eşliğinde dillendirdiği ilahi eserler
 • Semazen ekibimizin Allah aşkıyla dönerek sunduğu sema gösterisi
 • Sunucumuzun yaptığı kapanış konuşması
Semazen Ekibi Fiyatları
Semazen Ekibi Fiyatları

Semazenli Ramazan Etkinlikleri Programı

Belediye etkinlikleri, televizyon programları ve özel iftar programları kapsamında verdiğimiz semazenli Ramazan etkinlikleri firmamızın profesyonel ekibiyle ihtiyaç duyulan sayıda semazen ve gösteri ekipleriyle yürütülmektedir. İstanbul’un en geniş ekip  kadrosuna sahip olan firmamız, 2 kişilik ekipten 50 kişiye kadar artırılabilen sayıyla göz kamaştırıcı bir program hazırlıyor. Kurumsal semazen ekibi kiralama hizmeti veren bir firma arıyorsanız bizlere telefon numaralarımızdan ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Ramazan ayının manevi huzuruna yakışır bir gösteri için sizlere bir telefon kadar yakınız.

Semazen Ekibi Fiyatları
Semazen Ekibi Fiyatları

Semazen Ekibimizin Hizmet Verdiği Programlar

İslami organizasyonlar kapsamında düzenlenen tüm etkinliklerde yer alan semazen ekibimiz, programın büyüklüğüne göre değişen sayıda sahne almaktadır. İstanbul’un her yerine uygun fiyat güvencesiyle hizmet almanız için kampanyalı semazen ekibi kiralama imkanı veriyoruz. Semazen ekibimizin hizmet verdiği programları şöyle sıralayabiliri:

 • İslami düğün organizasyonu
 • Dini düğün merasimi
 • Dini nişan organizasyonu
 • Ramazan etkinlikleri
 • İftar programları
 • Belediye etkinlikleri
 • Mevlid-i Nebi programları
 • Şebi Aruz programları
 • Hz. Mevlana’yı anma programları
 • Açılış organizasyonları
Semazen Ekibi Kiralama
Semazen Ekibi Kiralama

Manevi Huzura Ulaştıran Semazen Ekibi Gösterileri için Buradayız

Mevlevilikte sema, Allah’ı anmanın bir yoludur. Sema ederken semazenler Allah’ı anarak, düşünerek Allah sevgisini kazanmayı dilerler. Sema ederken hissettiklerini izleyenlere de aktarır ve manevi huzura ulaşmaları için bir gösteri sunarlar. Tasavvufi coşkunluk içerisinde yaptıkları sema gösterisi belirli bir disiplin, bilgi ve beceriyle icra edilmelidir. Aksi halde izleyene de sema gösterisi yapana da zevk ve tat vermez. Gönülden isteyen herkes semazen olabilir. Önemli olan sema etmeyi öğrenmedeki niyettir. Bu amaçlar ile yola koyulan semazenlerimiz gerekli eğitimleri almış, ne yaptığının bilincinde olan ve profesyonel anlamda sema gösterisi yapabilen yetenekli kişilerden oluşmaktadır. İzleyenleri manevi huzura ulaştıran semazen ekibi gösterileri için buradayız.

Semazenli-Dugun
Semazenli-Dugun

Semazen Ekibi Kiralama En Uygun Fiyatlara

İslami organizasyonları kendileri de Mevlevi olan semazenlerimiz aşkla, sevgiyle ve inançla sema gösterisi yapmakta ve bu içtenliği de izleyenlere hissettirmektedir. Gösterinin profesyonel ve bilgi sahibi semazen ekibiyle yapıldığında tattırdığı hazzı hissetmenizi sağlayan bir organizasyon için hizmet veriyoruz. Semazen ekibi kiralama en uygun fiyatlara alabilmeniz için her dönem indirimli gösteri programı hazırlıyoruz. Fiyatlarımız makul oranlarda olup, semazen ekibi kiralamaya ihtiyaç duyduğunuz ekip sayısına göre belirlenmektedir. Organizasyon türünü ve programa dahil olacak gösteri ekibi sayısına karar vermeniz için bizlere ulaşmanız halinde semazen ekibi kiralama fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi paylaşımı yapıyoruz.